Design a site like this with WordPress.com
Get started

Evrimi Anlamak CD’si

GÜNCELLEME: Dileyenler artık CD’yi Evrimi Anlamak sitesindeki şu adresten de indirebilirler.

Evrim Çalışkanları olarak, 2010’un Nisan ayında Avrupa Evrimsel Biyoloji Derneği’nin (European Society of Evolutionary Biology – ESEB) destek fonunu kazanmıştık. Bu fonu kullanarak, Türkiye’deki öğretmenlere yönelik bir bilgi paketi hazırladık. Bu bilgi paketinin içinde Evrimi Anlamak sitesinin tamamını içeren ve çevrimdışı olarak kullanılabilen bir CD ile tanıtım broşürü bulunuyor. Şu ana kadar bu bilgi paketlerinin bir kısmını ilgilenen öğretmenlerimize gönderdik. Fakat daha çok öğretmene ulaşmak dileğindeyiz. Eğer öğretmen iseniz ve bu bilgi paketine sahip olmak, okulunuzdaki diğer ilgili öğretmenlere ulaştırmak ve okulunuzun kütüphanesine bu kaynağı kazandırmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin (iletişim için ayrıntlar aşağıda). Öğretmen değilseniz fakat bu paketten faydalacağını düşündüğünüz bir okul, kütüphane, organizasyon, kulüp ile bağlantınız var ise de bağlantıya geçebilirsiniz!

Elimizdeki bilgi paketleri sınırlı sayıda olduğundan, aldığımız e-postaların sırası doğrultusunda bilgi paketlerini postaya vereceğiz. Bilgi paketlerini ulaştıramayacağımız öğretmenlerimizden şimdiden özür dileriz.

Loading…

Eğer yukarıdaki form ile ilgili problem yaşıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurup cd.evrim.caliskanlari@gmail.com adresine gönderin. İlginiz için teşekkür ederiz!

Bilgi Paketi İstek Formu

İsim-Soyad:

Mesleği (öğretmen iseniz lütfen branş belirtin):

(Öğretmense) Çalıştığı okul:

Bilgi paketini isteme nedeni:

Bilgi paketinin gönderileceği posta adresi:

E-posta adresi:

Telefon numarası:

9 thoughts on “Evrimi Anlamak CD’si

 1. Merhaba,

  CD’yi veya CD’leri ISO formatında ücretsiz sunuculara yükleyip neden dağıtmıyorsunuz ?

  ISO dosyasını bir siteye koyarsanız ücretsiz dosya paylaşım sitelerinde ISO dosyasını dağıtarak yardımcı olmak isterim. (En azından bunu yapabilirim)

  Like

 2. Merhaba, CD’nin ISO’sunun dağıtımı üzerinde çalışıyoruz. Daha önce mümkün olmamıştı çünkü bandwith masraflarını karşılayamayacaktık – çok fazla talep olması durumunda. Fakat bu konuda yardım talebi geldi. Gelişmelerle karşınızda olacağız.

  Like

 3. Hocam dosyayı sitenin sunucusuna yüklemeniz ekstra yük olacaksa dosyayı torrent yapıp linkini paylaşabilirsiniz.Yanlızca paylaşılması yasal olan dosyaları barındıran Legittorrents’de bir hesap açarak dosyayı upload edebilirsiniz.

  Like

 4. Tekrar Merhaba,

  Mediafire gibi ücretsiz dosya paylaşım siteleri mevcut. Hatta Microsoft’un Skydrive’ı var. Zip dosyasını split ederek upload ederek linkleri payaşmanız yeterli

  Saygılar.

  Like

 5. Merhaba, ben bu CD’den almak istiyorum ancak ne öğretmenim ne de bu CD’yi kazandırabileceğim bir kaynağım var. Belki tuhaf olacaktır ama 13 yaşındayım ve bunları gerçekten merak ediyor ve öğrenmek istiyorum. Bu CD’yi elde etmemin bir yolu var mıdır, varsa nelerdir?
  Teşekkür ederim.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: