Design a site like this with WordPress.com
Get started

Evrimi Anlamak yenilendi!

Sevgili okurlar,

Çevirisi yapılmış ve Evrimi Anlamak sitemize yüklenmiş onlarca yazıyı sizlere daha düzenli ve kolay bir biçimde ulaştırabilmek için uzun zamandır sitenin Ana Sayfasını yenilemek üzerinde çalışıyorduk. Nihayet yeni bir Ana Sayfa ve onlarca yeni yazı ile karşınızdayız.

Artık evrimle ilgili merak ettiğiniz konulara ilişkin yazılara, ana başlıklar ve alt başlıklar sayesinde toplu olarak ulaşabilirsiniz.

Bu aşamada Evrim Çalışkanları, Evrimi Anlamak sitesini Türkçe’ye kazandırma görevini (ufak tefek eksiklerini göz ardı edersek büyük ölçüde) tamamlamış bulunuyor! Bütün bu yazıların çevirisi, kontrolü, websitesine yüklenmesi, resimlerinin Türkçeleştirilmesi, sitedeki haliyle yazının eksiklerinin kontrollerinin yapılması çok ciddi bir çabayı gerektirdi. Bu süreçte yüzlerce Evrim Çalışkanı tamamen gönüllü olarak görev aldı. Bütün gönüllülerimize bunca çabadan ötürü ne kadar teşekkür etsek az. Siz okurlarımızdan gelen güzel tepkiler bizler için şimdiye dek en büyük ödül oldu ve sayenizde devam etmek için gereken gücü kendimizde bulduk. Üstelik, başka kaynakları sizlere ulaştırma çalışmalarımız devam ediyor! Yeni projelerle karşınızda olacağız.

Evrim Çalışkanları

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: